Mūsų vizija apie Jūsų šventę


Su gėlėmis ir puošyba susipažinau visiškai atsitiktinai, tačiau nuo pirmos dienos buvo aišku, kad tai yra sritis, kurioje noriu tobulėti ir augti. Tai, kas prasidėjo tarsi žaidimas, hobis, tapo nenumaldoma aistra. Šiandien galime pasidžiaugti, kad jau penkerius metus savo idėjomis, darbu ir begaliniu noru dovanojame šventę Jums. O dar tiek idėjų, tiek minčių! Tad patikėkite savo šventę mums ir galėsite būti visiškai ramūs.. Tai, ką paruošime tik Jums, bus rafinuota, subtilu ir nepakartojama..
Loreta


Vienintelis dalykas, kurio mes negalime pakeisti, tai praėjusi diena. Gyvenimas nėra generalinė repaticija, todėl mūsų tikslas, kad kiekviena Jūsų gyvenimo akimirka, kurią pasirinksite praleisti su mumis Jums virstu išsipildžiusia svajone. Mūsų įmonės tikslas – suteikti Jūsų šventei spindesio, aistros, romantikos, vilties, skambesio ir ramybės. Kiekvieno iš Jūsų norai mums bus naujas iššūkis atrasti gyvenime daugiau spalvų ir grožio.
Renginių puošyba yra veikla, teikianti malonumą, kai grožiu ir laime gali dalintis su kitais. Dekoracijos, gėlių kompozicijos kuriamos pagal Jūsų šventės stilių ir individualius pageidavimus, todėl kas kart būna išskirtinės ir nepakartojamos.
Eligijus